YG Agency - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: footer
da: sidefod

en: Close
da: Luk

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
