YG Agency - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: footer
fi: alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Close
fi: Sulje

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
