YG Agency - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Navigation
he: ניווט

en: Close
he: סגירה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Top Bar
he: סרגל עליון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
