YG Agency - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: footer
hu: lábléc

en: logo
hu: logó

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Close
hu: Bezár

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Top Bar
hu: Felső sáv

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
