YG Agency - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: footer
ku: بەرپێ

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
