YG Agency - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: logo
mn: Лого

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
