YG Agency - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
