YG Agency - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: footer
ru: подвал

en: logo
ru: логотип

en: Navigation
ru: Навигация

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Close
ru: Закрыть

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
