YG Agency - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: footer
sl: noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: Close
sl: Zapri
