YG Agency - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: footer
sv: sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Close
sv: Stäng

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
