YG Agency - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: footer
ta: கால்ப்பட்டி

en: logo
ta: சின்னம்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Close
ta: மூடு

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
