YG Agency - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: footer
tr: altbilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Close
tr: Kapat

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
