YG Agency - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Close
ug: يېپىش
