YG Agency - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: logo
uk: логотип

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Close
uk: Закрити

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Top Bar
uk: Верхня панель

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
