YG Agency - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: footer
be: футэр

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Highlighted
be: Выдзелены
