YG Agency - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
