YG Agency - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: footer
de: Fußzeile

en: logo
de: Logo

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: Close
de: Schließen

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Primary
de: Primär

en: Secondary
de: Zweites

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Top Bar
de: Obere Leiste

en: Google plus
de: Google Plus

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date
