YG Agency - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
