YG Agency - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: footer
et: jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Close
et: Sulge

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
