YG Agency - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin

en: Top Bar
fil: Pang-ibabaw na baras
