YG Agency - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: footer
fr: pied de page

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Close
fr: Fermer

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
