YG Agency - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: footer
gl: pé

en: Navigation
gl: Navegación

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Close
gl: Pechar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
