YG Agency - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Close
hi: बंद करे

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
