YG Agency - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: footer
ja: フッター

en: logo
ja: ロゴ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Close
ja: 閉じる

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
