YG Agency - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: footer
lt: poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
