YG Agency - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: footer
lv: kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Close
lv: Aizvērt

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Highlighted
lv: Izgaismots
