YG Agency - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: footer
nl: voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Close
nl: Sluiten

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
