YG Agency - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Close
nn: Lukk

en: Highlighted
nn: Utheva
