YG Agency - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: footer
pl: stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Close
pl: Zamknij

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
