YG Agency - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: footer
ro: subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Close
ro: Închideți

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
