YG Biz - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
