YG Biz - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Location
ca: Localització

en: Navigation
ca: Navegació

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
