YG Biz - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Read more
da: Læs mere

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Location
da: Lokation

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Main Menu
da: Hovedmenu

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
