YG Biz - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Location
fa: مکان

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Main Menu
fa: منو اصلی

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
