YG Biz - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Location
fr: Emplacement

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Main Menu
fr: Menu principal

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Banner Image
fr: Image de la bannière
