YG Biz - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Read more
gl: Ler máis

en: Location
gl: Localización

en: Navigation
gl: Navegación

en: Slider
gl: Deslizador

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
