YG Biz - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Location
ja: 場所

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Main Menu
ja: メインメニュー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Instagram
ja: インスタグラム
