YG Biz - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Read more
jv: Candhaké

en: Location
jv: Lokasi

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
