YG Biz - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
