YG Biz - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Location
kk: Орналасуы

en: Navigation
kk: Навигация

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
