YG Biz - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Location
km: ទីតាំង

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
