YG Biz - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Main Menu
kn: ಮುಖ್ಯ ಪರಿವಿಡಿ
