YG Biz - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Read more
mg: Tohiny

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
