YG Biz - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Location
mn: Байрлал

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
