YG Biz - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Read more
nl: Lees meer

en: Location
nl: Locatie

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Social Links
nl: Sociale links

en: Copyrights
nl: Auteursrechten
