YG Biz - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Read more
nn: Les meir

en: Location
nn: Stad

en: Navigation
nn: Navigering

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
