YG Biz - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Location
pl: Położenie

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Slider
pl: Suwak

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Main Menu
pl: Menu Główne

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
