YG Biz - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Read more
pt: Leia mais

en: Background Image
pt: Imagem de Fundo

en: Location
pt: Localização

en: Navigation
pt: Navegação

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Main Menu
pt: Menu Principal

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral
