YG Biz - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Read more
sv: Läs mer

en: Location
sv: Plats

en: Navigation
sv: Navigering

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
