YG Biz - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Location
ug: ئورنى

en: Navigation
ug: يول باشلاش
